PAŹ 31

Jeśli pobierasz już kredyt studencki, do tego dnia musisz pokazać w swoim oddziale ważne zaświadczenie z uczelni!

LIS 15

Jeśli nie otrzymujesz jeszcze kredytu, a jesteś nim zainteresowany, pamiętaj, że tego dnia upływa termin składania wniosków!

Preferencyjny kredyt studencki

Nasza strona powstała, aby promować kredyt studencki wśród młodzieży. Wykażemy, że jest to wspaniały sposób na postawienie pierwszego kroku w kierunku niezależności finansowej.

Każdy student może starać się o ten kredyt, niezależnie od tego czy studiuje na uczelni prywatnej, czy państwowej. Bez znaczenia jest też fakt czy są to studia dzienne, wieczorowe lub zaoczne - każdy ma równe szanse na uzyskanie preferencyjnego kredytu studenckiego.

Według nas każdy student powinien choćby zainteresować się tym kredytem - dla jednych może być to jedyny sposób na zdobycie pieniędzy umożliwiających studiowanie, natomiast dla innych będzie to świetny początek gromadzenia zasobów finansowych. Niezależnie od tego, w której grupie się znajdujesz, kredyt studencki z pewnością okaże się bardzo pomocny.

Dzięki preferencyjnym warunkom oraz dopłatom państwowym, kredyt studencki jest prawdopodobnie najbardziej opłacalnym i najniżej oprocentowanym kredytem na rynku! Przeczytaj, przemyśl, podejmij decyzję!

Banki udzielające kredytów studenckich